O nas

BRUK-LIN Świat Kostki Brukowej

BRUK-LIN – jesteśmy firmą działającą w branży budowlanej, specjalizujemy się w brukarstwieukładaniu kostki brukowej, aranżacji przestrzeni wokół domu, posesji oraz sprzedaży artykułów brukarskich (posiadamy własny plac z materiałami budowlanymi, w tym z szerokim wyborem artykułów brukarskich). Mamy wieloletnie doświadczenie, firma powstała w 2005 r. w Łapach (zaledwie 24 km od Białegostoku) w woj. podlaskim, choć większość naszych pracowników ma jeszcze dłuższy staż pracy. Daje to państwu gwarancję współpracy ze specjalistami, którzy do swych obowiązków podchodzą z rzetelnością, wigorem i pasją. Pozwala to uzyskać optymalny efekt pracy.

Realizujemy zlecenia indywidualne, takie jak aranżacja i układanie kostki brukowej na posesjach prywatnych. Duże powierzchnie na placach firm, układanie kostki w gospodarstwach rolnych oraz prace drogowe (układanie chodników, krawężniki, porządkowanie placów).

ZOBACZ GALERIĘ

Świadczymy kompleksowe usługi sprzętem ciężkim i specjalistycznym sprzętem budowlanym. Posiadamy własny park maszynowy (w tym koparki, równiarki, ciężarówki do przewozu urobku i materiałów budowlanych) i doświadczonych operatorów. Wykonujemy wszelkie prace budowlane koparkami, dysponujemy sprzętem firm KOMATSU, LIEBHERR i JCB. Jako jedna z niewielu firm w regionie dajemy Państwu możliwość wykonania kompleksowo zaplanowanych przez Was prac, co pozwala optymalnie je skrócić i usprawnić.

Zaufaj doświadczeniu specjalistów z firmy BRUK-LIN. Zapraszamy!